گئرمي نيوز فرق‌لي بير وئبلاگ يئني نسليميز اوچون *** گرمي نيوز وبلاگي متفاوت براي نسل جديد
دكتر فانی در جمع اهالی گرمی مغان: حمایت رهبری و مردم بزرگترین پشنوانه دولت است

دكتر فانی در جمع اهالی گرمی مغان: حمایت رهبری و مردم بزرگترین پشنوانه دولت است

یازار : گرمي نيوز 3

+0 به یه ن

اردبیل - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش حضور مردم و حمایت رهبری در همه عرصه ها را بزرگ ترین پشتوانه دولت تدبیر و امید دانست و گفت: دولت به مدد مردم و رهبری در یك سال گذشته در مهار تورم موفق بوده و با همین اراده برای خروج از ركود گام برمی دارد.به گزارش ایرنا ، دكتر علی اصغر فانی روز چهارشنبه درجمع مردم گرمی مغان با گرامیداشت یاد شهدای دولت و حضور حماسی مردم در انتخابات 24 خرداد سال گذشته افزود: حضور قاطع مردم گرمی در انتخابات ریاست جمهوری نشانگر نقش این منطقه در صحنه های سیاسی و اجتماعی است.

وی نیاز 14 كیلومتر از جاده گرمی اردبیل به بهسازی و بهره مندی فرهنگیان گرمی از مزایای مناطق كمتر توسعه یافته را از مطالبات این شهرستان دانست و نسبت به پیگیری آنها قول مساعد داد.

دكتر فانی افزود: ایجاد یا الحاق گرمی به منطقه آزاد تجاری به عنوان خواسته مردم گرمی در جلسه شورای اداری دولت در اردبیل مطرح خواهد شد و امید می رود برای تحقق آن موانع قانونی وجود نداشته باشد.

نماینده عالی دولت در گرمی شش سد درحال احداث و مطالعه گرمی را از ظرفیت های این شهرستان برشمرد و گفت: قابلیت های این شهرستان به دولت آقای روحانی گزارش خواهد شد.

وی همچنین با تشكر از استقبال پرشور مردم گرمی از وی افزود: نامه های مردم جمع آوری و طبقه بندی شده و به تناسب اختیارات و توان دولت به آنها پاسخ داده خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش همچنین در بازدید از كارخانه شیرآلات بهداشتی و صنعتی گرمی در روستای بیلداشی بخش مركزی این شهرستان نسبت به طرح نواقص و اعتبار لازم برای تامین زیر ساخت های آن در جلسه دولت قول مساعد داد.

وی اضافه كرد: شرایط اجرای سند تحول آموزش و پرورش فراهم است و با ا توجه به شروع برنامه ریزی از 10 ماه قبل پیش ، سال تحصیلی 94-93 با كیفیت و قوت هر چه بیشتر آغاز خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش در بدو ورود به شهر گرمی پس از استقبال مسوولان این شهرستان در گلزار شهدای گمنام گرمی حضور یافت و به شهدای این منطقه ادای احترام كرد.

شهرستان گرمی در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد.سون یازیلار

گئرمي نيوز فرق‌لي بير وئبلاگ يئني نسليميز اوچون *** گرمي نيوز وبلاگي متفاوت براي نسل جديد

گرمي نيوز، فرق‌لي باخيش