گئرمي نيوز فرق‌لي بير وئبلاگ يئني نسليميز اوچون *** گرمي نيوز وبلاگي متفاوت براي نسل جديد
حقیقت پور: منفك شدن اردبیل از مغان امكان‌پذیر نیست

حقیقت پور: منفك شدن اردبیل از مغان امكان‌پذیر نیست

یازار : گرمي نيوز 3

+0 به یه ن
نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی با موضع‌گیری در خصوص اظهارات نماینده پارس‌آباد و بیله‌سوار در رابطه با استان شدن این منطقه گفت: این سخنان حرف‌های بیهوده و نامناسب است چراكه بنده به صراحت اعلام می‌كنم منفك شدن اردبیل از مغان امكان‌پذیر نیست و عده‌ای حرف‌هایی را می‌زنند كه اصلاً به عواقب آن فكر نمی‌كنند و این سخنان اصلاً برازنده یك نماینده‌ نیست كه بین مغان و اردبیل دعوا ایجاد كند.

منصور حقیقت پور در جمع اعضای جبهه ایستادگی و حامیان ولایت در اردبیل افزود: قرار نیست بنده به خاطر چهار سال نمایندگی همه چیز را به آتش بكشم و یا مدعی باشم كه قسمتی از اردبیل باید به استان همجوار آذربایجان‌شرقی داده شده و یا استان مستقل مغان به وجود آید.

این نماینده مجلس گفت: اینگونه اظهار نظر كردن‌ها آن هم در پشت تریبون مجلس هیچ برازنده یك نماینده نیست در حالی كه آنها خدمتگزار مردم هستند كه در این سنگر خادمانه و متواضعانه حضور پیدا می‌كنند.

حقیقت‌پور اظهار كرد: ما امروز به شدت نیازمند همگرایی بیشتر برای رسیدن به توسعه پایدار هستیم اما بسیار متاسف هستم كه برخی از افراد اصلا به جوانب اظهارات خود توجهی ندارند و مدام از تفرقه و دودستگی حرف به میان می‌آورند.

وی ادامه داد: ما در این یك سال و نیم باید لباس و كفشمان را محكم بپوشیم و در سنگر نوكری مردم كه افتخاری بزرگ برای همه ما است با جدیت عمل كنیم نه اینكه بخواهیم از لحظه لحظه فرصت‌ها برای بیان برخی از مسائل بیهوده استفاده كنیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی عنوان كرد: برخی از آدم‌ها حرف‌های اضافی، اقدامات نسنجیده و حركت‌های نامناسبی را انجام می‌دهند كه اسباب بی‌آبرویی خود و حتی منطقه را فراهم می‌آورند كه قطعاً ما با منطق آنها را تنبیه خواهیم كرد.

حقیقت‌پور فرصت به وجود آمده را فرصت خوب برای نشان دادن نوكری بیشتر مردم و بها دادن به همگرایی و هماهنگی واقعی توصیف كرد و ادامه داد: ما باید در این یك سال و نیم باقیمانده از دوران نمایندگی سفت و سخت در میدان حضور داشته و در صحنه خادمی مردم انجام وظیفه كنیم. (منبع خبرگزاری فارس)
سون یازیلار

گئرمي نيوز فرق‌لي بير وئبلاگ يئني نسليميز اوچون *** گرمي نيوز وبلاگي متفاوت براي نسل جديد

گرمي نيوز، فرق‌لي باخيش